ÖZEL GÜN BAĞIŞI

Özel Günlerde Sevdiklerinizle Bir Çocuğun Gülümsemesini Paylaşmak İster Misiniz?

Babalar Günü, Doğum Günü, Yeni İş Tebriği, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdikleriniz ya da kendiniz için ‘Kendi Hayatınızın Lideri Olun’ seminer bağışı yaparak bilgiye kaynak ayıramayan yerlerdeki minik kardeşlerimizi bilginin ışığı ile buluşturmamıza destek olabilirsiniz.
‘Kendi Hayatınızın Lideri Olun’ semineri içeriğimizde ‘Dürüstlük, İş Kalitesi, Hoşgörü, Yurt Sevgisi ve Girişimcilik’ konularını hikayeler ile zenginleştirerek anlatmaktayız.
TR60 0006 2000 4110 0006 2932 74 IBAN numarasından bağış yaptıktan sonra bilgi@ugurbocekleri.org e-posta adresine dekontunuzu ve hediye edilen sertifikanın ulaşmasını istediğiniz adresi, ad – soyad ekleyerek ulaştırdığınız da sertifikanızı sizlere göndermekteyiz.
‘Sertifikanızda hangi okulda, kaç kişiye seminer verildiği bilgisi bulunacaktır.’
Destek olduğunuz kişinin adına seminer bağışı yapıyorsanız o kişiye aşağıda örneğini gördüğünüz sertifikayı iletmekteyiz.

– 150 TL bağışınızda; e-sertifikanızı anında e-posta adresinize gönderebiliriz.
– 170 TL bağışınızda; e- sertifikanız ile birlikte, sertifikanızın isme özel hazırlanmış halini basılı olarak belirteceğiniz adrese gönderebiliriz. Kargo ulaşma süremiz 3 – 5 gün olarak değişmektedir.

Bağışlarınız ile ilgili tüm detaylı bilgiye ve aklınıza takılan tüm sorular için elifozdem@ugurbocekleri.org e-posta adresine ulaşabilirsiniz.

Kitap Bağışı – 90 Günde 9 Kütüphane

Özel günlerde sevdikleriniz ya da kendiniz için Uğur Böcekleri Derneği kitap kampanyası olan 90 Günde 9 Kütüphane projemize destek olarak ülkemizin geleceği çocuklarımızı ve gençlerimiz kitaplar ile bilginin ışığını yaymaya ne dersiniz?

TR60 0006 2000 4110 0006 2932 74 IBAN numarasından bağış yaptıktan sonra bilgi@ugurbocekleri.org e-posta adresinden bize dekontunuzu ve hediye ettiğiniz kişinin adresini, ad – soyad ekleyerek ulaştırdıktan sonra aşağıda örneği bulunan sertifikanızı sizlere ulaştırmaktayız.

Sertifikanıza kitapların hangi okuldaki kütüphaneye bağış yapıldığı eklenecektir.

Bağış tutarı 3 kitap 30 TL, 5 kitap 50 TL, 10 kitap 100 TL olarak belirlenmiştir. Kitaplarımız çağdaş eserlerden Elma Yayınevi ile işbirliği ile sağlanacaktır.

Köy Okulları_Kitap Listesi