Tıkla destekle

FONZİP SİSTEMİNİN  “TIKLA, ÜCRETSİZ DESTEKLE” HİZMETİNİ KULLANARAK  YAPACAĞINIZ HER ALIŞVERİŞLE UĞUR BÖCEKLERİ UÇUŞLARINA DESTEK OLABİLİRSİNİZ.

Fonzip  Dernek / Vakıf ve diğer  STK’lar için üye, aidat ve bağış yönetim imkanları sağlayan bir programdır. https://fonzip.com/

Fonzip’in sunduğu olanakları kullanarak  tüm üye ve gönüllü bilgilerimizi güncel tutuyor,  etkinlik formlarımızı oluşturuyor,  kredi kartı üzerinden bağış yapma sistemimizi yürütüyoruz.

Yeni oluşturduğu, yurtdışında uzun zamandır kullanılan ve STK’lara önemli bir kaynak aktarımı sağlayan “Tıkla, Ücretsiz Destekle”   hizmeti ile de tüm STK’lara destek vermeye çalışmaktadır.

  • Tıkla, Ücretsiz Destekle” bağlantısını tıkladığınızda Fonzip sayfasına yönlendirileceksiniz.
  • Fonzip  online alışveriş sitelerinden yapacağınız alışverişleri takip edebilmek ve bunun bir kısmının Uğur Böcekleri’ne bağış olarak dönmesini sağlayabilmek için  sizlerin Fonzip / Uğur Böcekleri  veri tabanına üye olmanızı istemektedir.
  • Eğer bu güne kadar bizimle şu ana kadar hiçbir bağınız olmamasına karşın UBD’ye destek vermek için  alışverişinizi bizim üzerimizden yapmak isterseniz  Fonzip’e giriş yapmanız, birkaç kısa soruyu yanıtlayıp Fonzip / UBD veri tabanına üye olmanız gerekmektedir.
  • Kayıt oluşturmak için  “Hemen Tıkla, Destekle” bağlantısını tıklayın. Açılan sayfada “Kayıt Oluştur” butonuna tıklayarak, kişisel bilgilerinizi girin ve şifrenizi oluşturun.
  • Artık yapacağınız tek şey listede bulunan online alışveriş sitelerinin görseline tıklamak. .
  • Artık Fonzip üzerinden giriş yaparak ulaştığınız  alışveriş sitesi yapacağınız  alışverişin belli bir kısmını   UBD’ye bağış olarak geri ödeyecek. Örneğin; Boyner %6, Trendyol %8, Teknosa %3.60, Mudo %7.5, Migros %3.5, Dominos Pizza % 2.50 gibi.

Tıkla, Ücretsiz Destekle”   hizmetini nasıl kullanacağım?

  • Unutmayın yapacağınız bu alışverişle UBD’ye aktarılacak olan  bağış / destek tutarı kesinlikle size parasal bir yük, ek bir masraf getirmeyecektir.
  • Belki biraz  uzun sürecek alışveriş sitenize ulaşmak, ama unutmayın ki bu alışverişinizden birçok  öğrencinin yüzü gülecek… 

Aşağıdaki Kullanma Kılavuzu’ndan Tıkla Destekle ile ilgili daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.