Çalıştığımız Kurumlar

Türkiye’nin dört bir yanında birçok il, ilçe ve köy, çocuk yuvası, yetiştirme yurdu, ceza infaz kurumu, ilköğretim okulu, lise ve üniversite ve sivil toplum kuruluşuna gönüllü Uğur Böceklerimizle ücretsiz seminerler vermeye gidiyoruz. Amacımız bilgiye ulaşmakta güçlük çeken yerlere bilgiyi ulaştırmaktır. Ne yazık ki köydeki bir öğrenci ile büyük şehirdeki öğrenci arasında bilgiye ulaşma konusunda farklılıklar oluyor.

Biz de işte bu noktada kendi alanında uzmanlaşmış gönüllü eğitmenlerimiz ile bizden eğitim talebinde bulunan her seviyeden okula, yetiştirme yurtlarına, yaşlı bakım evlerine, ceza infaz kurumlarına, sivil toplum kuruluşlarına giderek “Kendi Hayatının Lideri Ol” (KHLO) başlıklı seminerler veriyoruz. İstiyoruz ki bir çocuğun gülümsemesi her yerde aynı olsun. Bu kapsamda 2004 yılından bu yana 425.000’den fazla kişiye bu seminerle ulaşmış bulunuyoruz. 15 yılda 3.400’ün üzerinde gönüllü seminer verdik.

 

Ağrı Hamur YİBO Ağrı Patnos YİBO Almus Akarçay YİBO Almus Cumhuriyet YİBO Artova YİBO Aybastı Havluiçi YİBO Azdavay YİBO Battalgazi YİBO Çamardı YİBO Develi İMKB YİBO Gelemen YİBO Göksun YİBO İMKB YİBO İkizce YİBO Kaş YİBO Kürtün Uluköy YİBO Niksar Aysel Nida Başar YİBO Niksar Kaya YİBO Sarız YİBO Şehit Sadık Kozak YİBO Şiran İlçesi YİBO Taşova YİBO Trabzon İMKB YİBO Ulukışla YİBO Vali Hakkı Teke YİBO Yeşilyurt YİBO Yüksekova YİBO

Adnan Ötüken Kütüphanesi
Altındağ İlçe Halk Kütüphanesi
Bursa Kitap Fuarı
Bursa Şehir Kütüphanesi
İzmir İl Halk Kütüphanesi Görme Engelliler
Milli Kütüphane
Oran Sevgi Yılı Halk Kütüphanesi
Sinop Atatürk Halk Kütüphanesi
Şehir Kütüphanesi
TÜYAP Kitap Fuarı

AIESEC Ankara İnsan Kaynakları Yöneticileri Anadolu Liderler Zirvesi Çankırı Bilim Şenliği Eğitimde Değişim Konferansı Ekoloji Fuarı Eskişehir Rotary Kulübü Etimesgut Kent Konseyi Gençlik Meclisi Gelecek Daha Net Platformu Girişimcilik ve Yenilikçilik Yarışması II.Kalite Sempozyumu İkinci Kurumsal İnsan Kaynakları Zirvesi Liderler Buluşuyor İzmir Engelsiz Mesleki Eğitim Projesi Kaleiçi Rotary Kosovalı Öğrenciler Buluşması Köyceğiz Sokak Yogası Kültür Gezginleri Projesi Mamak Çocuk Severler Münazara Topluluğu Psikoloji Zirvesi Robotex StudyExpo Toastmasters TOSB Kariyer Günleri Türkiye TIP Öğrencileri Birliği
Ankara Seyran Bağları Huzurevi Süleyman Demirel Huzurevi Tosya Huzurevi Ümitköy Huzurevi
1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü Anajet Üs Komutanlığı Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Sıratutspor Aile İçi Huzur Programı Tanıtım Altındağ Gençlik Merkezi Ankara Batı Denetimli Serbestlik Ankara Devlet Tiyatroları Antalya Emniyet Müdürlüğü Bağcılar Engelliler Sarayı Bakkallar Odası Batı Denetimli Serbestlik Beşikdüzü Kaymakamlığı Burhaniye Gençlik Merkezi Bursa Tayyare Kültür Merkezi BUSMEK Çalışma ve Ekonomi Bakanlığı Çamkoru İzcilik Kampı Çubuk Aile Yaşam Merkezi Demirci Belediyesi-Halk Eğitim Merkezi Deniz Kuvvetleri Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karamürsel E. D. D. KOMUTANLIĞI EDOK Eskişehir Kent Konseyi Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü GATA Genel Kurmay HABAŞ Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Harita Genel KomutanlığıIsparta Halk Eğitim Merkezi Isparta İl sosyal Hizmetler Müdürlüğü İSMEK İşkur İzmir Bayraklı Müftülüğü İzmir Dikili Müftülüğü İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği İzmir Etkin İnsan Enstitüsü İzmit Denetimli Serbestlik Jandarma Okulu Kadıköy Aile Danışma Merkezi Kara Lisan Okulu Askeriye Karabük Halk Eğitim Merkezi Karaman İl Sağlık Müdürlüğü Karamürsel Er Eğitim Merkezi Karesi Belediyesi Kent Konseyi Kayseri Askeriye Kazım Karabekir Bilgi Evi Kırıkkale Girişimcilik Okulu Kırşehir Polis Eğitim Merkezi Kocaeli İl Sosyal Hizmetler Md. Mardin Kızıltepe Çatom Mesleki Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı Rehber Öğretmenleri Milli Savunma Bakanlığı Niğde Polis Okulu Orhangazi Halk Eğitim Merkezi Paris Büyükelçiliği Polatlı Topçu ve Füze Okulu Polatlı Ortadoğu Rulman Sanayi Polis Evi Sahil Güvenlik Komutanlığı SGK Talat Paşa Halk Eğitim Merkezi THK Paraşüt Okulu TODAIE TRT Hayat Okulu Turizm ve Kültür Bakanlığı

Düzce Ticaret Odası
Kayseri Ticaret Odası
Mersin Ticaret Odası
Salihli Ticaret Odası
Sanayi ve Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu

Aksigorta
Amway
Anadolu Efes
Ankara Hilton
ASSA & BRISA TEZCANLAR
Bursagaz
Buski
Chemetal A:Ş
Coca Cola
Çağdaş Marketler
Çebitaş Endustri A.Ş
Dadak Termal
Drogsan
Eldaş Elektronik
Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu
Fatih Terim Kültür Evi
Fatsa Araştırma ve Rehberlik Merkezi
Fethiye Kültür Merkezi
Gümüşhane Adliyesi
Gümüşhane Bilim Sanat Merkezi
Hevka Hanımlar Kültür Merkezi
Hilton Garden in Konya
Hilton Oteli
Honaz Kızılyer
İHH Kayseri
İlkadım Gençlik Merkezi
İller Bankası Lojmanları
İska Gıda
İskilip Spor Kulübü
İstanbul Türyap
JCI
Kadın Ekonomi Platformu
Karaoklar Çiftliği
Kayseri Hilton Oteli
Kayseri Kosgeb
KENT KONSEYİ
Kızılay Soda
Kızılkaya Gümrük Müş.Ltd.
LASSA & BRISA AKSET
LE BLEU HOTEL & RESORTS
Malatya Melekbaba Semt Konağı
Mamak Akdere Ticaret Odası
MAN
Mardin Kızıltepe Çatom
Mercedes-Daimler
Mercedes-Daimler
Meva Pansiyon
Mudanya Dörtçelik Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi
MY Grup
Orbay Kimya Sanayi
PMI TR
Ramada Otel Kapadokya
Renault
Rize Gross
RYLA
Sienzi Lojistik Antrepo
Sueno Otel Meslek Edindirme Atölyesi
TEİAŞ
TİKD
TÜRK TELEKOM
Ülker Yörükoğlu Bilim ve Sanat Merkezi
Yaşarlar Grup
Yeşim Tekstil

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Erzincan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kırıkkale Milli Eğitim Müdürlüğü Manyas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Milli Eğitim Müdürlüğü Küçük Mucitler Yarışması Saruhanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü Uşak İl Özel İdare Müdürlüğü Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Antalya Büyükşehir Belediyesi Bornova Belediyesi Buldan Belediyesi Bursa Büyükşehir Belediyesi Demirci Belediyesi Elmadağ Belediyesi Esenler Belediyesi Etimesgut Belediyesi Germencik Belediyesi Irmak Belediyesi İlkadım Belediyesi İskilip Belediyesi İzmit Belediyesi Kadınlar Meclisi İznik Belediyesi Karesi Belediyesi Kent Konseyi Kayseri Melik Gazi Belediye Yaz Okulu Kumluca Belediyesi Mardin Mavi Masa Belediye Merkezi Polatlı Belediyesi Selçuk Belediyesi Taşköprü Belediyesi Terme Belediyesi Tosya Belediyesi Üçler Belediyesi Yenimahalle Belediyesi Zeytinburnu Belediye
Artvin Devlet Hastanesi Ankara Rehabitasyon Merkezi Atatürk Araştırma Enstitüsü Balıkesir Doğumevi Hastanesi Çekirge Devlet Hastanesi Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi Gazi Üniversitesi Hastanesi Giresun Devlet Hastanesi Gönen Devlet Hastanesi Görme Özürlüler Rehabilitasyon Merkezi Gümüşhane Diş Hastanesi Gümüşhane İl Sağlık Müdürlüğü Kocaeli Devlet Hastanesi Konya Çumra Devlet Hastanesi Konya Medicana Hastanesi Sosyal Hizmetler Rehabilitasyon Merkezi Tavas Devlet Hastanesi Tirebolu Devlet Hastanesi

AIESEC
Aile Planlama Derneği
Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı / Sevgi Evleri
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Evleri Koord. Merkezi
Alzheimer Derneği
ANAÇEV
ANGİKAD
Anıttepe Rotaract Kulübü
Anıttepe Rotary
Ankara Çağdaş Drama Derneği
Antalya Rehber Öğretmenleri Federasyonu
Ataşehir Kayışdağı Darülcaze
Avrupa Gençlik Derneği
Beyaz Boston Görme Engelliler Derneği
Bursa Kas Hastaları Derneği
Bursa Rotarak Kulübü
Çayyolu Eğitimciler Derneği
Çubuk Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği
ÇYDD Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği
ÇYDD Torbalı
Damladan Deryaya Dernegi
Diş Hekimler Odası
Eczacı Teknikerleri Derneği Adana
EÇEV Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Altındağ Eğitim Merkezi
EÇEV Yamanlar Eğitim Merkezi
Ege Orman Vakfı
Elginkan Vakfı
Falez Rotary
Gönüllü Palyaçolar Topluluğu
Gönüllü Yetişkinler Grubu
Görme Engelliler Derneği
Günmardifed
Isparta Girişimci Sanayiciler Derneği
Isparta Girişimci Sanayiciler Derneği
İşitme Engelliler Derneği
KALDER
Kaman Bilinçli ve Aktif Gençlik Derneği
KAMER Vakfı
Kanserle Yaşam ve Dayanışma Derneği
Kariyer Planlama Derneği
Keçiören Sosyal Yardım ve Dayanışma Vakfı
Kocaeli Yüksek Öğretim Derneği
Konyalılar Derneği
LÖSEV
MÜSİAD
Organize Sanayi İnsan Kaynakları Derneği
PERYÖN
ROTARY
ROTARY Kavaklıdere
ROTARY Osmangazi
ROTARY Samsun
Sakatlar Derneği
Serin Hisar Bilişim Derneği
Soroptimistler Derneği
TEGV
TEGV Eğitim Gönüllüleri Vakfı Eskişehir
TEGV Seyran Bağları Öğrenim Birimi
TEMA Ankara Temsilciliği
TEMA İzmir Şubesi
TOG Toplum Gönüllüleri Vakfı
TOSFED
Trabzon Satranç Federasyonu
Trakyalılar Derneği
TURKINSIC
Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar İşbirliği
Türk -Alman Derneği
Türk Amerikan Derneği
Türk İngiliz Kültür Derneği
Türk Kadınlar Birliği
Türk Kızılayı
Türk Kültür Ve Sanat Derneği
Türk Tabibler Birliği
Türk Talebe Birliği
Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi
Türkiye Sakatlar Derneği
Türkiye Sakatlar Konfederasyonu
Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Eğ. Merkezi
UNICEF
Zihinsel Engelliler Vakfı İstanbul
Zirve Dağcılık

50. Yıl Yetiştirme Yurdu 75. Yıl Yetiştirme Yurdu 80.Yıl Sivas Kız Yetiştirme Yurdu Adana Çocuk Esirgeme Kurumu Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü-ÇODEM Aliağa İlçe Milli Eğitim Dezavantajlı Çocuklar Amasya Kız Yurdu Ankara Seyran Bağları Yetiştirme Yurdu Ankara Sokak Çocukları Merkezi Antalya Zübeyde Hanım Yetiştirme Yurdu Atatürk Çocuk Yuvası Bahçeliever Atatürk Kız Yetiştirme Yurdu Bolu İzzet Baysal Kız Yetiştirme Yurdu Bursa Özel Emek Öğrenci Yurdu Bursa Rüştü Burlu Yetiştirme Yurdu Çanakkale M. Demirci Kız Yetiştirme Yurdu Denizli Çocuk Yetiştirme Yurdu Emek Öğrenci Yurdu Eskişehir Yetiştirme Yurt Ve Yuvaları Eşrefliler Kız Yetiştirme Yurdu Fatih Çocuk Yuvası Fatma Üçer Yetiştirme Yurdu Gazi Çocuk Yuvası Gazi Yetiştirme Yurdu Gerede KYK Yurdu Gülbahçe Öğrenci Yurdu Güzelyalı Erkek Öğrenci Yurdu Halkalı Yetiştirme Yurdu İzmit Çocuk Evleri Kastamonu Akademi Kız Öğrenci Yurdu Kayseri Talas Erkek Yetiştirme Yurdu MEB Özel İdeal Öğrenci Yurdu Merzifon KYK Kız Öğrenci Yurdu Nomanoğlu Öğrenci Yurdu Ok Meydanı Erkek Yetiştirme Yurdu Ordu Çocuk Yuvası Ömer Kaşif Yetiştirme Yurdu Park Avm Kampüs Kız Öğrenci Yurdu Saniye Rıza Kız Yetiştirme Yurdu Sevim DEMİRKOL Kız Yetiştirme Yurdu SHCEK Talas SHÇEK Ankara Fatma Üçel SHÇEK Antalya SHÇEK Çayırova Sevgi Evleri SHÇEK Isparta SHÇEK Kars SHÇEK Yozgat SHÇEKAnkara Sincan Süleyman Yancotoral Çocuk Yuvası Şeyh Zayed Çocuk Yuvası Tokat Kız Meslek Yurdu Ünye Çocuk Yuvası Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası Yaşardoğu Erkek Yetiştirme Yurdu Yaşardoğu Kız Yetiştirme Yudu Yenişehir Çocuk Yuvası Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu Zeki Kadirbeyoğlu Öğrenci Yurdu Zeytinköy Çocuk Yetiştirme Yurdu Zübeyde Hanım Kız Yurdu – Ankara
Aksaray Cezaevi Alanya L Tipi Ceza Evi Aliağa Cezaevi Ankara L1 Cezaevi Ankara L2 Cezaevi Ayvalık Cezaevi Bafra Kapalı Cezaevi Bakırköy Kadın ve Çocuk Cezaevi Bergama Cezaevi Bingöl M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Bozkurt Kadın Açık Cezaevi Bolu Kadın Cezaevi Bolu Kapalı Cezaevi Bolvadin Açık Cezaevi Bozkurt Kadın Cezaevi Burdur Cezaevi Cezaevi Eğitim Merkezi Çanakkale Açık Cezaevi Denizli Bozkurt Kadın Açık Cezaevi Denizli D Tipi Kapalı Cezaevi Fethiye Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Gümüşhane Cezaevi Hatay E Tipi Kapalı Cezaevi İzmir Cezaevi İzmir F1 Cezaevi İzmir F1 Tipi Kapalı Cezaevi İzmir F2 Cezaevi İzmir Salihli Cezaevi Karaburun Cezaevi Karaman Ceza İnfaz Kurumu Karaman Cezaevi Kayseri Develi Cezaevi Kayseri Kapalı Cezaevi Kayseri Merkez Cezaevi Keskin Kapalı Cezaevi Kırıkkale F Tipi Cezaevi Kırşehir Açık Cezaevi Kırşehir E Tipi Cezaevi Kırşehir Kaman Cezaevi Kocabaş Kadın Kapalı Cezaevi Kütahya Ceza İnfaz Kurumu Malatya E tipi Kapalı Cezaevi Maltepe Cezaevi Maltepe Çocuk Cezaevi Mardin E Tipi Cezaevi Metris Cezaevi Metris F Tipi Kapalı Cezaevi Ordu Cezaevi Osmaniye Kapalı Cezaevi Paşakapısı Cezaevi Sakran Cezaevi Samsun E tipi Ceza İnfaz Kurumu Sincan 2 No’lu L Tipi Cezaevi Sincan Cezaevi Sungurlu Cezaevi Şakran Çocuk Genç Cezaevi Şakran Kadın Cezaevi Şaşmaz Açık Ceza Evi Trabzon Cezaevi Ulucanlar Cezaevi Ünye Ceza İnfaz Kurumu Yozgat E tipi Cezaevi
18 Mart Üni. 19 Mayıs Üni. Abant İzzet Baysal Üni. Abdullah Gül Üni. Adana Başkent MYO Adnan Menderes Üni. Afyon Kocatepe Üni. Afyon Kocatepe Üni. Basmaklı MYO Ağlasun MYO Akdeniz Üni. Akdeniz Üni. Elmalı MYO Aksaray Polis Akademi Aksaray Üni. Alaaddin Keykubat Üni. Amasya Üni. Anadolu Üni. Anadolu Üni. Kariyer Kulübü Ankara Üni. Arel Üni. Atılım Üni. Avrasya Üni. Bahçeşehir Üni. Balıkesir Üni. Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Başkent Üni. Batman Üni. Bilgi Üni. Bilkent Üni. Bilkent Üni. İşletme Fakültesi Bilkent Üni. Kariyer Yönlendirme Merkezi Boğaziçi Üni. Bülent Ecevit Üni. Celal Bayar Üni. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Cumhuriyet Üni. Çağ Üni. Çankaya Üni. Çukurova Üni. Dicle Üni. Doğu Akdeniz Üni. Doğuş Üni. Dokuz Eylül Üni. Düzce Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik MYO Düzce Üni. Ege Üni. EMSAZ- Endüstri Mühendisliği Zirve Erciyes Üni. Develi Kampüsü Eskipazar MYO Fırat Üni. Gazi Üni. Gazi Üni. Toplum Gönüllüleri Gazi Üni.İletişim Fakültesi Gaziantep Üni. Gebze Üni. Gediz Üni. Gümüşhane Üni. Hacettepe Üni. Hacettepe Üniversitesi Dans Topluluğu-HÜDAST Hacı Bektaş Veli Üni. Haliç Üni. Harran Üni. Hukuk Fakültesi Kişisel Gelişim Günleri İnönü Üni. İstanbul Bilgi Üni. İstanbul Gelişim Üni. İstanbul Teknik Üni. İstanbul Üni. Karabük Üni. Karacabey MYO Karadeniz Teknik Üni. Karamanoğlu Mehmet Bey Üni. Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu Kayseri Üni. Turizm MYO Kırıkkale Üni. Kimya Mühendisliği Kişisel Gelişim Günleri Kocaeli Üni. Kocaeli Üni. MYO Koç Üni. Eğitim Topluluğu Konya Selçuk Üni. Marmara Üni. Mehmet Akif Ersoy Üni. Çavdır MYO Mersin Üni. Muğla Üni. Mustafa Kemal Üni. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üni. Niğde Üni. ODTÜ Osmangazi Üni. Pamukkale Honaz MYO Pamukkale Üni. Polis Meslek Yüksek Okulu Sakarya Üni. Sarıgöl MYO Selçuk Üni. Süleyman Demirel Üni. Süleyman Şah Üni. Şehir Üni. TED Üni. TOBB Üni. Torul MYO Uludağ Üni. University of New Orleands Uşak Üni. Ünye MYO Yalova Üni. Yaşar Üni. Yeditepe Üni. Yıldız Teknik Üni.
10 Aralık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 24 Kasım Anadolu Lisesi 30 Ağustos Kız Meslek Lisesi 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi 75.Yıl Anadolu Lisesi 30 Ağustos Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 75. Yıl Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi 75. Yıl Çok Programlı Lisesi 75. Yıl Teknik ve Meslek Lisesi 80. Yıl Lisesi Abdurrahman Paşa Lisesi Acıpayam Fatih Meslek Lisesi Adapazarı Kız Meslek ve Teknik Lisesi Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Afyon Vali Ahmet Özyurt Lisesi Ahi Evran Lisesi Ahmet Yesevi Lisesi Akçaabat Derecik Anadolu Lisesi Aksaray Ağaçören Çok Programlı Lise Aksaray Lisesi Aksu Anadolu Öğretmen Lisesi Aksu Lisesi Ali Emre Kahvecioğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi Ali Osman Konakçı Mesleki ve Teknik Lisesi Aliye Yahşi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Alparslan Anadolu Lisesi Altıeylül Kurtdereli Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi’ Altın Özel Nesil Lisesi Altınkum Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Anıttepe Lisesi Ankara Anadolu Lisesi Ankara İmam Hatip Lisesi Antalya Side Turgut Şen Anadolu Lisesi Antalya Saime Salih Konca Anadolu Lisesi Argıncık Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Artvin Anadolu Lisesi Artvin Fen Lisesi Aşkaleli İbrahim Lisesi Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi Atatürk Anadolu Lisesi Atatürk Çağdaş Yaşam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Atatürk Endüstri Meslek Lisesi Atatürk Kız Teknik Meslek lisesi Atatürk Lisesi Pansiyon Atatürk Meslek ve Teknik Lisesi Ayancık Anadolu Lisesi Ayancık Atatürk Anadolu Lisesi Ayancık Meslek Lisesi Aybastı Çok Programlı Lisesi Aydın Fen Lisesi Aydınlıkevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ayrancı Anadolu Lisesi Ayvacık Anadolu Lisesi, Ayyıldız Anadolu Lisesi Bafra Kız Anadolu imam Hatip Lisesi Bağbaşı Seçkin Anadolu Lisesi Bakırçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Balıkesir Astsubay Lisesi Balıkesir Karesi Haı İlbay Mesleki Teknik Lise Balıkesir Kız Meslek Lisesi Balıkesir Savaştepe İmam Hatip Anadolu Lisesi Banaz Sağlık Meslek Lisesi Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi Başkent Anadolu Lisesi Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bekir Sıddık Teknik Lisesi Bergama Cumhuriyet Anadolu Lisesi Bergama Yusuf Kemalettin Perin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bergamalı Kadri Anadolu İmam Hatip Lisesi Beşikdüzü Anadolu Lisesi Beşikdüzü IMKB Fen Lisesi Beşikdüzü Lisesi Beykoz Çavuşbaşı Anadolu İmamhatip Lisesi Bigadiç Anadolu İmam Hatip Lisesi Biltepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bor Atatürk Meslek Lisesi Bor Ticaret Meslek Lisesi Bornova Kız Teknik ve Meslek Lisesi Borsa Ticaret Meslek Lisesi Bozkurt Çok Programlı Lisesi Buldan Ali Tunaboylu Anadolu Lisesi Buldan Ali Tunaboylu Lisesi Bursa Anadolu Lisesi Bünyan Anadolu Lisesi Bünyan Çok Programlı Lisesi Bünyan Endüstri Meslek Lisesi Büyüklü Lisesi Büyükçekmekce Atatürk Anadolu Lisesi Cebeci Sağlık Yüksek Okulu Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi Ceyhan Anadolu İmam Hatip Lisesi Ceyhan Lisesi Cizre Merkez Anadolu Lisesi Cumhuriyet Anadolu Lisesi Çağrıbey Anadolu Lisesi Çamardı Anadolu İmam Hatip Lisesi Çamardı Çok Programlı Lisesi Çamlaraltı Koleji Çankaya Lisesi Çatalpınar Lisesi Çayırova 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi Çerkezköy Anadolu Teknik Lisesi Çermik Lisesi Çiftlik Köy İmam Hatip Lisesi Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Çivril Anadolu İmam Hatip Lisesi ÇPL ve Dikili Semih Tınay Anadolu Lisesi Çubuk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Darıca Anadolu Lisesi Darüşşafaka Lisesi Davutpaşa Anadolu Lisesi Demetevler İmam Hatip Lisesi Demetevler Mimar Sinan Lisesi Demirtaş Paşa Endüstri Meslek Lisesi Demirtaşpaşa Anadolu Teknik Lisesi Demirtaşpaşa Meslek Lisesi Denizli Anadolu Lisesi Denizli Anadolu Öğretmen Lisesi Denizli Endüstri Meslek Lisesi Develi Anadolu Lisesi Develi Ayhan Yıldırım Lisesi Develi İMKB Fen Lisesi Develi Milli Piyango Lisesi Dikmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Dörtçelik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Dörtçelik Anadolu Teknik Lisesi Dr. Bekir Sıddık Lisesi Dr. İlhami Tankut Anadolu Lisesi Dr. Rıdvan Ege Binnaz Ege Anadolu Lisesi Dumlupınar Anadolu Lisesi Elmadağ Şehit Sertaç Uzun Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Edip İplik Mesleki ve Teknik Lisesi Emirsultan Anadolu Lisesi EnerjiSA Fen Lisesi Erdek Anadolu Lisesi Erdemir Anadolu Lisesi Eskişehir Atatürk Lisesi Esenler Turgut Reis Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Etimesgut Lisesi Eryaman Lisesi Fethi Gemuhluoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi Fethiye Endüstri Meslek Lisesi Fethiye Eşen Lisesi Fethiye Kadıköy Çok Programlı Lisesi Fethiye Kemer Lisesi Finike Anadolu Lisesi Finike Cumhuriyet Lisesi Gazi Anadolu Lisesi Gazi Meslek Yüksek Okulu Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Gaziantep OSB Anadolu ve Teknik Lisesi Gebkim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gebze Çolakoğlu Anadolu Kız Meslek ve Teknik Lisesi Gemlik Kız Meslek Lisesi Genç Osman Lisesi GOP Turizm Otelcilik Lisesi Göksun Lisesi Göksun Teknik ve Meslek Lisesi Gölbaşı Anadolu Lisesi Gölhisar Meslek Yüksekokulu Gölyaka Meslek Yüksekokulu Gömürgen Derviş Çakırtekin İ.Ö.O Görme Engelliler Emel Tarhan İlköğretim Okulu Görükle Çok Programlı Lisesi Görükle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Göveçlik Hilmi Özcan Anadolu Lisesi Gülten Ziya Anadolu Liseli Gülünç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi Gümüşhane Ali Fuat Kadirbeyoğlu Anadolu Lisesi Gümüşhane Harşit Lisesi Gümüşhane Lisesi Gümüşhane Öğretmen Lisesi Gümüşhane Sağlık Meslek Lisesi Güngören Cemil Meriç Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Hamdi Başaran Anadolu Teknik Lisesi H.Avni İnce Kara Fen Lisesi Harmancık Meslek Yüksek Okulu Hasanoğlan Fen Lisesi Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi Haydar Aliyev Endüstri Meslek Lisesi Haydar Aliyev Fen Lisesi Hereke Lisesi Haydar Akçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haydar Aliyev Endüstri Meslek Lisesi Haydar Çavuş Mesleki Ve Teknik Lisesi Hayme Ana Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Honaz Lisesi Hüseyin Özdilek Meslek Lisesi Iğdır Anadolu Lisesi Iğdır Lisesi Ilgın Şehit Selam Kemer Anadolu Lisesi İMKB Atatürk Anadolu Lisesi IMKB Mehmet Akif Ersoy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi IMKB Mesleki ve Teknik Lisesi İnegöl Hacı Sevim Yıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Islahiye İbni Sina Anadolu Lisesi İbn-i Sina Anadolu Lisesi İbrahim İper Anadolu Lisesi İçel Anadolu Lisesi İkitelli Meslek Lisesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Teknik Lisesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi İmam Hatip Lisesi İMKB Anadolu Kız Meslek Lisesi İMKB Lisesi İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İnegöl Endüstri Meslek Lisesi İnegöl İmam Hatip Lisesi İnegöl Nene Hatun Kız Meslek Lisesi İnegöl Sağlık Meslek Lisesi İnegöl Salih İbrahim Kırcalı Sağlık Meslek Lisesi İnegöl Ticaret Meslek Lisesi İnönü Anadolu Lisesi İnönü Lisesi İslahiye Anadolu Öğretmen lisesi İslahiye İbni Sina lisesi İslahiye Kız meslek lisesi İslahiye Opet Anadolu lisesi İslam Uyar Ticaret Lisesi İş Adamları Mesleki Anadolu Lisesi İpekyolu İMKB Fen Lisesi İzmir Anadolu Lisesi İzmir Faruk Arguden Çıraklık Eğitim Merkezi İzmir Mazhar Zorlu İznik Anadolu Lisesi İznik Çok Programlı Lise İznik Şehit Sedat Pelit Lisesi Kabataş Lisesi Kadirli Fen Lisesi Kalaba Kız Meslek Lisesi Kalecik Anadolu Lisesi Kalecik Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kalecik İmam Hatip Lisesi Kandıra Meslek Yüksek Okulu Karaburun Lisesi Karacabey Anadolu Lisesi Karacabey İMKB Karacabey İmam Hatip Lisesi Karacadağ Anadolu Lisesi Karaman Milli Piyango Fen Lisesi Karatay Lisesi Karşıyaka Gazi Lisesi Kaya Bayazıtoğlu Lisesi Kayhan 75. Yıl MTAL Kayseri Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi Kayseri Fen Lisesi Kayseri Lisesi Kayseri Ticaret Meslek Lisesi Keçiören Lisesi Kemer Anadolu Lisesi Kepze Kız Teknik Meslek Lisesi Kırıkkale İmam Hatip Lisesi Kırıkkale Lisesi Kızılcasöğüt Çok Programlı Lisesi Kilim Sosyal Bilimler Lisesi Kocasinan Anadolu Lisesi Kocasinan Kız Meslek ve Teknik Lisesi Konak Nevvar Salih İşgören Kampüsü Ticacert Meslek Lisesi Konya Çumra Kız Meslek Lisesi Konya Endüstri Meslek Lisesi Konya İMKB G.M.K Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Koyundere İmam Hatip Lisesi Kuleli Askeri Lisesi Kütahya Sosyal Bilimler Lisesi Kumluca Anadolu Lisesi Kumluca Metem Lisesi Kurtuluş Lisesi La Farge Endüstri Meslek Lisesi Lafarge Aslan Çimento Endüstri Meslek Lisesi Levent Aydın Anadolu Lisesi Lokman Hekim Endüstri Meslek Lisesi Malcılar Lisesi Maltepe E.C.A Elginkan Anadolu Lisesi Mamak Ali Naili Erdem Anadolu Lisesi Mamak Anadolu İmam Hatip Lisesi Mamak Yunus Büyükkuşoğlu Anadolu Lisesi MAN Beceri Eğitim Merkezi Lisesi MAN Türkiye ve Dikmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ManisaEsnaf Sanatkarlar Odası Ticaret Tenik Lisesi Maraş Anadolu Meslek Lisesi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Mehmet Ali Lahur Ticaret Meslek Lisesi Mehmet Ali Lahur Ticaret Meslek Lisesi Mehmet Salih Bal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Mehmetçik Anadolu Lisesi Menderes Fatma – Ramazan Büküşoğlu Anadolu Lisesi Menemen Anadolu Lisesi Menemen Egenekent Anadolu Lisesi Menemen İmam Hatip Lisesi Mersin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezitli Çok Programlı Lise Milli İrade İmam Hatip Lisesi Mimar Sinan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Mordoğan Lisesi MTA Lisesi Mudanya İmam Hatip Lisesi Mudanya Mürsel Sağlık Lisesi Mudanya Sınav Lisesi Mustafa Kemal Lisesi Mürsel Köy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi N. Serap Ulusoy Denizcili Anadolu Meslek Lisesi Naire Çikayeva Anadolu Lisesi Nallıhan Öğretmen Lisesi Necati Kurmel Lisesi Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nermin Mehmet Çekiç Anadolu Lisesi Nevşehir Anadolu lisesi Niğde Atatürk Anadolu Lisesi Niğde Bor Lisesi Niğde Endüstri Meslek Lisesi Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi Oguzhan Özkaya Lisesi Onur Ensar İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu Orhan Cemal Fersoy Lisesi Ortaköy 80 Yıl Endüstri Meslek Lisesi Osmangazi ÇPML Osmangazi Emirsultan Anadolu Lisesi Osmangazi Ticaret Lisesi Öğretmen Necla Kızılbağ Lisesi Özel İdare Anadolu Lisesi Özel Nene Hatun Fen Lisesi Özlem Burma Mesleki Teknik Lisesi Özlüce Anadolu Lisesi Pamukkale Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Park Sağlık Koleji Pursaklar Ayyıldız Anadolu Lisesi Pursaklar Kız Meslek Lisesi Rahmi Kula Anadolu Lisesi Rauf Denktaş Lisesi Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi Sadık Yılmaz Meslek Lisesi Saide Zorlu Ticaret Meslek Lisesi Samsun Turizm Meslek Lisesi Sapanca Anadolu Lisesi Sapanca Meslek Lisesi Sarız Lisesi Saruhanlı Anadolu Lisesi Seçkin Zirve Temel Lisesi Sema-Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Serdivan TOBB Mesleki ve Teknik Lisesi Serik İbn-i Sina Meslek Lisesi Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi Seydikemerl Lisesi Seydişehir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Sınav Lisesi Sırrı Yircalı Anadolu Lisesi Sincan İmam Hatip lisesi Sivas Karşıyaka Kız Teknik ve Meslek Lisesi Sivas Karşıyaka Lisesi Sokullu Mehmet Paşa Lisesi Sosyal Bilimler Lisesi Sultan Gazi Anadolu Lisesi Sungurlu Endüstri Meslek Lisesi Sungurlu İmam Hatip Anadolu Lisesi Şehit Hüseyin Aytürk Çok Programlı Lise Şehit Necati Sargın Anadolu Lisesi Şehit Ömer Dikmen Lisesi Şentepe Lisesi Şile Fen Lisesi Şükrü Şenkaya Anadolu Lisesi Tarsus Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Tarsus TSO Endüstri Meslek Lisesi Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi Tekkeköy Lisesi Tekstil Sanayi İşletmeleri Lisesi Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi Tokat Sağlık Meslek Lisesi TOKİ Ticaret Meslek Lisesi Tomarza Anadolu Lisesi Tomarza Lisesi Tophane Ç.P.L Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Toros Meslek Lisesi Torul Lisesi Trabzon Atatürk Sağlık Meslek Lisesi Trabzon Cumhuriyet Lisesi Trabzon İMKB Kız Meslek Teknik Lisesi Trabzon Kız Teknik ve Olgunlaşma Enstitüsü Trabzon Meslek Lisesi Trabzon Yomra Fen Lisesi Turgutlu Kız Meslek Lisesi Turhan Tayan Anadolu Lisesi Turizm Anadolu Lisesi TURSAB Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi Ulukışla Anadolu Lisesi Ulukışla Endüstri Meslek Lisesi ve Çok Programlı Lisesi Urla Anadolu Lisesi Uşak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Ümitköy Anadolu Lisesi Ünye Lisesi Ürgüp Teşan Anadolu Öğretmen Lisesi Üsküdar Halide Edip Adıvar Anadolu Lisesi Yahyalı Anadolu Lisesi Yahyalı Anadolu Öğretmen Lisesi Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi Yenice Şehit Hüseyin Aytürk Çok Programlı Lisesi Yenimahalle Kız Meslek Lisesi Yenimahalle Mehmet Akif Ersoy Lisesi Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi Yenimahalle Ticaret ve Anadolu Ticaret Lisesi Yenimahalle Yakacık Lisesi Yeşilhisar Anadolu Lisesi Yeşilhisar İmam Hatip Lisesi Yeşilhisar Lisesi Yıldırım Beyazıd Lisesi Yıldırım Emir Beyazıd Lisesi Yıldırım Ticaret Lisesi Yozgat Anadolu Liseli Yozgat İmam Hatip Lisesi Yozgat İstiklal Anadolu Lisesi Yozgat Yenifakılı Adem Karacabey Anadolu Lisesi Yunus Emre Anadolu Kız Meslek Lisesi Yunus Emre Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi Zeynep Salih Alp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zigana Turizm Meslek Okulu Zonguldak Anadolu Lisesi Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi

Lütfü Banuşoğlu İlköğretim Okulu
100. Yıl Akkent Ortaokulu
100. yıl İlköğretim Okulu
17 Ağustos İlköğretim Okulu
19 MAYIS İlköğretim Okulu
30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu
31 Ağustos İlköğretim Okulu
5 Eylül Salihli İlköğretim Okulu
50.Yıl İlköğretim Okulu
60.Yıl İlköğretim Okulu
75. Yıl İlköğretim Okulu
75.YIL İMKB İlköğretim Okulu
75.Yıl Kocatepe İlköğretim Okulu
A.Fazıl Ağınoğlu İlköğretim Okulu
Abay İlköğretim Okulu
Abdürrahim Gizer İlköğretim Okulu
Acıpayam Alaattin Köyü Ortaokulu
Acıpayam Alçı Ortaokulu
Acıpayam Atatürk Ortaokulu
Acıpayam Darıveren ve Kumavşarı Ortaokulları
Acıpayam Karahöyük Köyü Ortaokulu
Acıpayam Kelekçi Gazi Ortaokulu
Acıpayam Yolçatı Kızılyer Ortaokulu
Adana Atatürk İlköğretim Okulu
Adnan Mazıcı İlköğretim Okulu
Afyon Kurtuluş İlköğretim Okulu
Afyon Vali Ahmet Özyurt İlköğretim Okulu
Ağaceylan İlköğretim Okulu
Ahmet Baldöktü İlköğretim Okulu
Ahmet Barındırır İlköğretim Okulu
Ahmet Hamdi Akseki İlkokulu
Ahmet Hamdi Çağıl İlköğretim Okulu
Ahmet Hamdi Gökbayrak İlköğretim Okulu
Ahmet Paralı Ortaokulu
Ahmet Şerife Sanlı İlköğretim Okulu
Ahmet Yesevi Ortaokulu
Akçay ilköğretim Okulu
Akmezar İlköğretim Okulu
Akşemseddin İlköğretim Okulu
Alaca İsmail Ortaokulu
Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu
Ali Misttil İlköğretim Okulu
Ali Mümtaz Sayman Ortaokulu
Aliağa Atatürk Ortaokulu
Alper Tunga Ortaokulu
Altındağ Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Altındağ Karacaören İlköğretim Okulu
Altındağ Polis Amca İlköğretim Okulu
Altunhisar Karakapı Durmuş Balarban Ortaokulu
Altunhisar Mustafa Necati İlkğretim Okulu
Anafartalar İlköğretim Okulu
Ankara Sincan Ulubatlı Hasan İlkokulu
Antalya Koleji
Arı Okuları
Armutlu Ortaokulu
Asin Cumhuriyet Okulu
Atatürk İlköğretim Okulu
Atatürk Ortaokulu
Atlantis Özel Batman Koleji
Atlıoğlu İlköğretim Okulu
Avni Akyol İlköğretim Okulu
Aydınoğlu Tufan Bey Ortaokulu
Ayşe Atmaca İlköğretim Okulu
Ayşe Ortaca İlköğretim
Ayşegül İlkokulu
Ayvalıder Ortaokulu
Ayyıdız İlköğretim Okulu
Azmi Milli Kişi İlköğretim Okulu
B.Ü Özel Ayşe Abla Okulları
Bağlıca İlköğretim Okulu
Bahçelievler İlköğretim Okulu
Balaban İlköğretim Okulu
Bartın Gürgenpınarı İlköğretim Okulu
Başaran İlköğretim Okulu
Battalgazi İlköğretim Okulu
Battalgazi Ortaokulu
Bekilli 30 Ağustos Ortaokulu
Besime Özderici İlköğretim Okulu
Beykoz Çavuşbaşı Anadolu İmam Hatip Ortaokulu
Bilge Kağan İlköğretim Okulu
Bilgiçağı Koleji
BİLKENT BLİSS
Bilkent Okulları
BOYDAK İlköğretim Okulu
Bozkurt İmam Hatip Ortaokulu
Bozkurt Ortaokulu
Burhan Dinçbal İlköğretim Okulu
Bursa Çimento İlköğretim Okulu
Bursa Karacabey Seyran Köyü İlköğretim Okulu
Cahit Zarfoğlu İlköğretim Okulu
Canik İlkokulu
Cavit Çağlar İlköğretim Okulu
Celayir İlköğretim Okulu
Cudi Bey İlköğretim Okulu
Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Çağlayan İlköğretim Okulu
Çankaya Şehit Teğmen Kalmaz İlköğretim Okulu
Çapa Koleji
Çardak Gemiş Köyü Okulu
Çarşamba Cumhuriyet Ortaokulu
Çatkaya İlköğretim Okulu
Çavdır Kozağaç Ortaokulu
Çekerek Köyü Karahacılı Ortaokulu
Çeşme Önü İlköğretim Okulu
Çiğdem Batubey Ortaokulu
Çorlu Ortaokulu
Denizli Acıpayam Yeşildere Köyü Ortaokulu
Denizli Acıpayam Yumrutaş Köyü Ortaokulu
Denizli Üçler İlköğretim Okulu
Derecik İlköğretim Okulu
Develi Yatılı Bölge İlköğretim Okulu
Dodurga Köyü Ortaokulu
Doğa Okulları
Doğanhisar İlçesi Konakkale İlköğretim Okulu
Doğanlar Batıçim İlköğretim Okulu
Dumlupınar İlköğretim Dutluca Köyü İköğretim Okulu
Eğitim Bilimleri Ortaokulu
Emine Boro Ortaokulu
Emniyetçiler İlköğretim Okulu
Eras Koleji
Ereğli İlköğretim Okulu
Ergazi İlköğretim Okulu
Esnaf Kefalet Ortaokulu
Etimesgut İlköğretim Okulu
Faruk Duman İlköğretim Okulu
Fatih Hüseyin İlbak İlköğretim Okulu
Feride Bekçioğlu İlköğretim Okulu
Fevzi Atlıoğlu İlköğretim Okulu
Fevzipaşa İlköğretim Okulu
Feyzullah Taşkınsoy İlköğretim Okulu
Fikret Haluk Saraçoğlu İlköğretim Okulu’
Finike Atatürk İlköğretim Okulu
Gaspaltı İsmail İlköğrenim Okulu
Gazi İlköğretim Okulu
Gazi Koleji
Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu
Gazipaşa İlköğretim Okulu
Gemlik Şehit Cemal İlköğretim Okulu
General Emir llköğretim Okulu
Gökkuşağı İlköğretim Okulu
Göksun Yavuz Selim İlköğretim Okulu
Gölcük Yatılı Ortaokulu
Gönül Turgut Okulları
Gülderen İlköğretim Okulu
Güldüoğlu İlköğretim Okulu
Gülen Muharrem Pakoğlu İlköğretim Okulu
Gümüşhane Dumlupınar İlköğretim Okulu
Gümüşoluk Köyü İlköğretim Okulu
Güneş İlkokulu
Gürgenpınarı Ortaokulu
Güzelyalı Cafer Yener İlköğretim Okulu
Habibler İlköğretim Okulu
Hacı Aydıncı İlköğretim Okulu
Hacı Bektaşi Veli İlköğretim Okulu
Hacı Melik Bileydi İlköğretim Okulu
Hacı Yılmaz Ortaokulu
Hacılar Boydak İlköğretim Okulu
Halalca Ortaokulu
Halet Çamlıbel İlköğretim Okulu
HALIKENT İlköğretim Okulu
Halide Ömer Uncuoğlu İlköğretim Okulu
Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu
Hanife Murat İlköğretim Okulu
Hasan Akdağ İlköğretim Okulu
Hasan Ali Yücel Ortaokulu
Hazar İlköğretim Okulu
Hesna Gündeş İlköğretim Okulu
Hıdırlıktepe İlköğretim Okulu
Hisarkavak Köyü İlkokulu
Honaz Akbaş Ortaokulu
Honaz Karateke Okulu
Hun İlköğretim Okulu
Hürriyet İlkokulu
Hüsamettin Kulaklı Ortaokulu
Hüseyin Karabacak İlköğretim Okulu
Irgınallı Ortaokulu
Irlıganlı İlköğretim Okulu
 Isparta Halı Kent İlköğretim Okulu
İhsan Doğramacı Vakfı İlköğretim Okulu
İmamoğlu Cumhuriyet Ortaokulu
İncek Doğa Koleji
İncesu Ayfer Şahbez İlköğretim Okulu
İsmail Bayrut İlköğretim Okulu
İsmail Fatih İlköğretim Okulu
İsmail Uslu İlköğretim Okulu
İstanbul Pınarbaşı İlköğretim Okulu
İzmir Gelişim Koleji
Jale Tezer Koleji
Kadir Has İlköğretim Okulu
Kadirli Ortaokulu
Kalecik METEM
Kamil Sarıaydın İlköğretim Okulu
Karadayı İlköğretim Okulu
Karahamza Köyü Şehit Ahmet Karadağ Ortaokulu
Karaköy TOKİ İlköğretim Okulu
Karasu İmamhatip Ortaokulu
Karma Ortaokulu
Karşıyaka Mehmet Seniye İlköğretim Okulu
Kayaş İlköğretim Okulu
Kayaş Sakarya Ortaokulu
Kayseri Mehmet Alçı İlköğretim Okulu
Kazançı İlkokulu
Kazım Karabekir İlkokulu
Kazım Özdemir İlköğretim Okulu
Kemal Atatürk İlköğretim Okulu
Kemalpaşa Cumhuriyet Merkez İlköğretim Okulu
Kemalpaşa Orkunoğlu Koleji
Kent Koleji Gaziemir Kampüsü
Kent Koleji Güzelbahçe Kampüsü
Kent Koleji Karşıyaka Kampüsü
Kervansaray İlköğretim Okulu
Keşan Rasim Ergene İlköğretim Okulu
Kıbrıs Köy İlköğretim Okulu
Kılıçarslan İlköğretim Okulu
Kırıkkale Fatih İlköğretim Okulu
Kışladüzü İlköğretim Okulu
Kızılcasöğüt İlköğretim Okulu
Kocatepe Ortaokulu
Koç İlköğretim Okulu
Konak İlköğretim Okulu
Konak İlköğretim Okulu(Burdur-Gölhisar)
Konutkent İlköğretim Okulu
Koyundere İlköğretim Okulu
Koza İlkokulu
Kurtuluş İlköğretim Okulu
Kutlkent 80.Yıl İlköğretim Okulu
Kutlukent Şehit Uğur Birinci İlkokul ve Ortaokulu
Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu
Lalahan İlkokulu
Lice Birlik Köyü İlköğretim Okulu
LÖSEV İlköğretim Okulu
Lütfi Banuşoğlu ilkokulu
Lütfi İlköğretim Okulu
M. Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu
Mahire Eynel İlköğretim Okulu
Mahmutlu Ortaokulu
Malazgirt İlköğretim Okulu
Maltepe İlköğretim Okulu
Mamak 75 Yıl İlköğretim Okulu
Mamak Ahmet Yesevi Ortaokulu
Mamak Akdere Ticaret Odası İlköğretim
Mamak Altıoğlu İlkokulu
Mamak Atlıoğlu Ortaokulu
Mamak Coşkun Ertepınar Ortaokulu
Mamak Lalahan Serfar Tosun İlköğretim Okulu
Mamak Misket İlköğretim Okulu
Mamak Muhabere Okulu
Mamak Ortaköy İlköğretim
Mamak Şehitlik Okulu
Manavgat Yahya Kurt İlköğretim Okulu
Mareşal Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu
Mavikent İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Mehmet Aras İlköğretim Okulu
Mehmet Emin Bitlis İlkokulu
Mehmet Kemal Dedeman İlköğretim Okulu
Mehmet Makbule Erdem İlköğretim Okulu
Melekli 100 Yıl İlköğretim Okulu
Melikşah İlköğretim Okulu
Menemen Erol Tarakçı İlköğretim Okulu
Menemen İlköğretim Okulu
Mersin Şehit Engin Saraç İlköğretim Okulu
Mimar Sinan Camii Derneği
Minnetler Köyü İlköğretim Okulu
Mordoğan İlköğretim Okulu
Muratlı İmam Hatip Ortaokulu
Mustafa Kemal Ortaokulu
Mustafa Kemal Paşa İlköğretim Okulu
Mustafa Konaklı İlkogretim Okulu
Mustafa Marangoz İlköğretim Okulu
Mustafa Saadettin Küçük İlköğretim Okulu
Mügev Türkmen Koleji
Namık Kemal İlköğretim Okulu
Nasrettin Hoca Ortaokulu
Nedim Öztan İlköğretim Okulu
Nejdet Seçkinöz Ortaokulu
Niğde Karakapı Kasabası Durmuş Balarban İlköğretim Okulu
Niğde Melikşah İlköğretim Okulu
Nuri Erbak İlköğretim Okulu
ODTÜ Koleji
On Beş Eylül Orta Okulu
Oramiral Kami ve Saadet Güzey İlköğretim Okulu
Orgenaral Halil Sözer Ortaokulu
Osman Çınar Ortaokulu
Osmaniye Ortaokulu
Öğretmen Mehmet Aras İlköğretim Okulu
Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu
Özel Batman Koleji
Özel Bilkent Koleji
Özel Ezgililer İlköğretim Okulu
Özel Melih İlköğretim Okulu
Özel Pınar Koleji
Özel Yüce Okulları
Özgür Özer İlköğretim Okulu
Özkent Akbilek İlköğretim Okulu
Pamukçu Ortaokulu
Pamukkale Ortaokulu
Paşaköy Ortaokulu
Pelitli 75.Yıl Cumhuriye İlköğretim Okulu
Piri Reis İlköğretim Okulu
Polatlı Ticaret Meslek Anadolu Ticaret Lisesi
Polis Amca İlköğretim Okulu
Pursaklar İlköğretim Okulu
Ramazan Savaş İlköğretim Okulu
Rauf Denktaş İlköğretim Okulu
Saadet Erikoğlu İlkokulu
SAC Amerikan Koleji
SAFA KOLEJİ
Sakarya Özel Ererler İlköğretim Okulu
Sancaktepe İlköğretim Okulu
Saracalar İlköğretim Okulu
Sarız İlköğretim Okulu
Satı Öztürk İlköğretim Okulu
Satuk Buğrahan İlköğretim Okulu
Savfet İlköğretim Okulu
Selahattin Seçkin İlköğretim Okulu
Selçuk İlköğretim Okulu
Semha İsen İlköğretim Okulu
Serinhisar-Atatürk Ortaokulu
Seyrantepe Ortaokulu
Sıdıka Hatun İlköğretim Okulu
Sınav Koleji
Sındırgı Osmanlı İlköğretim Okulu
Sincan İlköğretim Okulu
Sincan Ulubatlı İlköğretim Okulu
Siverek Böğürtlen Ortaokulu
Siverek Çıkrık Köyü İlköğretim Okulu
Sofuoğlu İlköğretim Okulu
Şehit C. Karataş İlköğretim Okulu
Şehit Cafer Demirhan İlköğretim Okulu
Şehit Cengiz Karataş İlköğretim Okulu
Şehit Ebubekir Durmuş Ortaokulu
ŞEHİT İSA YAVAŞ ORTAOKULU
Şehit İshak İlköğretim Okulu
Şehit Murat Atsen İlköğretim Okulu
Şehit Şener Gündem İlköğretim Okulu
Şehit Vehbi Demir İlköğretim Okulu
Şehitler İlköğretim Okulu
Şehitlik Ortaokulu
Şirinevler ilköğretim Okulu
Şükrü Naili Paşa İlköğretim Okulu
Tarsus Kargılı İlköğretim Okulu
TED Ankara Koleji
Tekkeköy İlköğretim Okulu
Telsizler İlköğretim Okulu
Tevfik İleri İlköğretim Okulu
Ticaret İlköğretim Okulu
Ticaret Odası Ortaokulu
TOKİ Şehit Er Yılmaz Özdemir İlköğretim Okulu
Tomarza Yatılı İlköğretim Okulu
Toros Koleji
Toybelen İlköğretim Okulu
Turgut Özal İlköğretim Okulu
Turgutlu Kocatürk Okulu
Turhan Fevzioğlu İlköğretim Okulu
Tuzla Doğa Okulları
Tüney Şehit Mehmet Ortaokulu
Türkkent İlköğretim Okulu
Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulu
Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu
Üçevler Ortaokulu
Üçkümevler İlköğretim Okulu
Üçler İlköğretim Okulu
Üsküdar Avni Başman İlköğretim Okulu
Üsküdar Hacı Selim Ağaİlköğretim Okulu
Üsküdar Hattat İsmail Hakkıİlköğretim Okulu
Üsküdar Sultantepe İlköğretim Okulu
Vakfıkebir Cumhuriyet Okulu
Vakfıkebir Derecik İlköğretim Okulu
Vakfıkebir İlköğretim Okulu
Vakfıkebir Osman Tan İlköğretim Okulu
Varsak İlköğretim Okulu
Varsak Şelele İlköğretim Okulu
Veli Akgün İlköğretim Okulu
Yarımca Ortaokulu
Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu
Yavuz Selim Ortaokulu
Yenidoğu Okulları
Yenimahalle Gazi Osman Paşa İlköğretim Okulu
Yenimahalle İlköğretim Okulu
Yeşildere Fatih Köyü Ortaokulu
Yılmaz Balaban İşitme Engelliler Ortaokulu
Yibitaş Ortaokulu
Yusufca İlköğretim Okulu
Yusufoğlan Köyü Ortaokulu
Zekiye Has İlköğretim Okulu