KÜÇÜK İYİLİK FİKRİ PROJELERİ

KİTAPLARI SESLİ OKUYALIM

Kitapları Sesli Okuyalım projemiz, 6 – 10 yaş çocuklar için her hafta Perşembe ve Cuma günleri gerçekleştirdiğimiz kitap okuduğumuz bir iyilik fikridir.

Projede amacımız, çocuklara kitap sevgisi aşılamak, kitapları okuduktan sonra beraber değerlendirmek ve yaratıcılığımızı geliştirmek.

Katılmak için zoom linkimiz afiş üzerinde yer almaktadır. 🙂

Detaylı bilgi için;@kitaplarısesliokuyalım

GELECEĞİM ÜNİVERSİTE

Geleceğim Üniversite projesi, üniversiteye hazırlanan 12. sınıf ve mezunlara yardımcı olmak amacıyla Uğur Böcekleri gönüllüleri tarafından oluşturan iyilik fikridir. 🐞

Eğitim programı sadece 2 gün (20 Şubat ve 27 Şubat) sürdü. Eğitim Zoom programı üzerinden yapıldı.

Son hazırlıklarımızı da tamamladıktan sonra seninle iletişime geçeceğiz. Gözün mail kutusunda olsun, mesaj grubunda da olur. Bu arada bizimle paylaştığın tüm bilgiler aramızda, için rahat olsun 😉 Bu süreçte aklına takılan ve sormak istediğin herhangi bir soru olursa bydtpn@hotmail.com adresine mail atabilirsin. Görüşene kadar kendine çok iyi bak 🙂

Detaylı bilgi için; instagram @gelecegimuniversite

FAYDA BULUŞMALARI

Bursa Uğur Böceklerimiz tarafından başlatılan Fayda Buluşmaları iyilik fikrimiz her ayın son haftası gerçekleşmektedir. İnstagramdan duyuruları sağlanan etkinliğimiz için @ugurbocekleridernegi hesabımızı takip etmeniz yeterlidir.

HEP ÖĞRENCİ ÇOK ÖĞRENCİ

Öğrenciliği meslek edinmiş öğretmenlerin hayatlarında farkındalık yaratmak için yola çıkan öğretmen Uğur Böcekleri tarafından hayata geçen iyilik fikridir.

Etkinliklerimizden haberdar olmak için; @hepogrencicokogretmen hesabını instagramdan takipte kalın!