GENÇ İZGÖRENLİYİZ

İzgören Akademi olarak üniversite kulüp ve topluluklarımızla olan iş birliğimizi güçlendirmek, ortak çalışma alanlarımızı belirlemek ve iş hayatına adım atacak siz gençlerimizin heyecanlarını paylaşmak amacıyla her yılın Nisan ayının son haftası bir araya geliyoruz. 

“Genç İzgörenliyiz” etkinliğinde yer almak için; Üniversite Öğrenci Kulübü veya Topluluğu Üyesi olman ve başvuru tarihlerini kaçırmamanız gerekmektedir.  Genç İzgörenliyiz etkinliğimiz bu yıl 18 Nisan 2020 Cumartesi günü Ankara, İzmir, İstanbul, Kocaeli, Samsun ve Kayseri’de gerçekleşektir. Öğrenci topluluğu üyesi iseniz aşağıdaki başvuru formunu doldurmanız katılmanız için yeterlidir 🙂

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu etkinliğimizde sizlerin kişisel gelişimlerinizi nasıl desteklediğinizi, neye ihtiyaç duyduğunuzu, kariyer planlarınızı ve gelecek hayallerinizi konuşmaktayız. Siz geleceğin profesyonellerinin duygu, düşüncelerini ve İzgören Akademi olarak bizlerden ne beklediklerinizi karşılıklı görüşmekteyiz.  Ortak çalışma alanlarımızı beyin fırtınası yaparak belirlemekteyiz. Projeler geliştirip projelerimizi nasıl gerçekleştiririz konusuna açıklık getirmekteyiz.

Genç İzgörenliyiz bize ne fayda sağlayacak diyorsanız ;  topluluğunuz ile aynı amacı taşıyan başka okullardaki kulüplerle tanışabilir, bir eğitmen gözünden kendinize bakma imkanı bulup kariyerinize yön verebilirsiniz. Daha çok insan tanıyıp daha çok beyin fırtınası yapabilirsiniz. Daha fazlasını merak ediyorsanız sadece etkinliğimize katılmanız yeterli.

Not : Etkinliğimiz ücretsizdir.

 

 

 

Bilgi A